21/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

МАКСИМ КОЗИЦЬКИЙ ВІДЗНАЧИВ ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ НА КОРДОНІ

4 серпня близько 50 людей перекрили рух на 185 кілометрі автодороги М-09 сполученням «Тернопіль-Львів-Рава-Руська». Таким чином водії великогабаритних вантажівок намагалися протестували через те, що їм доводиться до чотирьох діб чекати, щоб перетнути кордон на виїзд.

Пропускна здатність цього ПП, згідно з Меморандумом, 300 автомобілів на добу. 3 серпня кордон на виїзд тут перетнули 320 вантажівок. У Краківці пропускна здатність 500 машин, а пропустили за добу – 780.

У Шегинях – 250, а перетнули кордон – 340. На всіх пунктах пропуску, які є у Львівській області, митна та прикордонна служби працюють понаднормово і намагаються пропускати транспортних засобів більше, ніж передбачає Меморандум. Та потрібно враховувати вантажі, які їдуть поза чергою, – це гуманітарна допомога, а також товари, які швидко псуються. Тому іноді доводиться стояти у черзі довше. Ми розуміємо цю проблему і вже працюємо над її вирішенням.

Разом зі Службою автомобільних доріг у Львівській області облаштовуємо на кожному ПП тимчасові стоянки для відстою, де будуть модульні будиночки з душем, туалетом і кімнатою відпочинку для водіїв. Перші такі стоянки зведуть у Краківці, Шегинях та Мостиськах.

Спільно з УДП Укрінтеравтосервіс запроваджуємо електронну чергу на кордоні: водії зможуть зареєструватися на перетин кордону у режимі онлайн і, відповідно до реєстрації, під‘їжджати на певну дату та годину. Пілотним пунктом, де запрацює е-черга, буде Краківець.

Враховуючи ситуацію з тим, що війська рф блокують море, просимо водіїв слідкувати за чергами на ПП в онлайн-режимі і обирати ті пункти, які менше завантажені.

Ми рухаємось до позитивних змін на кордоні, і вони вже є. Як приклад, у Краківці на 40% збільшили пропускну здатність для вантажівок, відкрили там новий термінал для легкових авто та автобусів. Але масштабні зміни не можна запровадити негайно. Тим більше – в умовах повномасштабної війни. Маємо поважати одне одного і працювати на перемогу на всіх фронтах.

Начальник Львівської ОВА

Максим КОЗИЦЬКИЙ.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.