16/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Золочівська територіальна громада має свою базову картосхему

Відтепер кожна територіальна громада має свою базову картосхему – про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій.

Наявність картосхеми територіальної громади – один із важливих інструментів планування їх розвитку. Так, сьогодні відбулась презентація таких картосхем, які стануть базовими для кожної громади. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

«До сьогодні була відсутня будь-яка картографічна основа для всіх територій територіальних громад, яку можна було б використовувати як у поточній роботі, так і при плануванні місцевого розвитку. Внаслідок нового адмінтерустрою більшість громад змінили свій склад та площу територій. Тому власна картосхема, на якій буде позначено межу громади, всі населені пункти, автомобільні дороги, інфраструктурні об’єкти, водні та лісові ресурси тощо, допоможе їм більш планомірно розвиватися. Це дуже важливий ресурс для громад, який вперше представлений в Україні», – зауважив заступник Міністра. 

Зазначимо, картосхеми кожної територіальної громади доступні на порталі «Децентралізація» та готові до друку в оригінальному масштабі (файли формату PDF із масштабами від 1 : 5 000 до 1 : 125 000), а також у вигляді картинки (файл формату JPEG), яку можна використовувати у презентаціях чи текстових документах. 

Нагадаємо, що сьогодні Львівська ОДА надає супровід у розробці стратегій розвитку 7 територіальним громадам. Окрім того, постійну методичну допомогу департамент економічної політики надає усім 73 громадам.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.