28/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Заступник міського голови Ярослав Окрепкий взяв участь у дводенному форумі рад ВПО «ЗМІ(ц)НЮЄМО УКРАЇНУ!»

Головна мета форуму — виробити спільне бачення шляхів ефективної співпраці рад ВПО, їх комунікації й поділитися позитивним досвідом розробки стратегій і проєктів для дієвої допомоги переселенцям. Адже з початку повномасштабного російського вторгнення Львівська область увійшла до переліку регіонів, які прийняли найбільше переселенців – офіційно на Львівщині зареєстровані понад 250 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Під час виступів спікерів та панельних дискусій учасники форуму обговорюють виклики внутрішнього переміщення в регіонах; представляють переваги та роль Рад ВПО як потужного інструменту на шляху інтеграції ВПО; обговорюють можливості працевлаштування ВПО; розглядають інструменти адаптації ВПО у нових громадах; презентують чинні гуманітарні ініціативи для ВПО та планують можливі партнерства.

За словами регіональної координаторки БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” Оксани Яковець, те, яким буде нове життя переселенців, залежить від взаємодії громадського сектору, бізнесу, місцевої влади. Та, безумовно, від них самих – їх активності, ініціативності, готовності бути учасниками розробки місцевих політик.

“Одним з інструментів у цій співпраці може стати робота Ради ВПО. На Львівщині органами місцевого самоврядування створено більше 10 рад”, – підкреслила Оксана Яковець.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.