16/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

До уваги ЗМІ: до офіційної інформації згадувати про пересування військ ЗСУ заборонено

Не можна публічно говорити, що Збройні Сили України «вийшли з» або «зайшли у» населений пункт до офіційної інформації Генштабу. Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр зазначила, що така інформація завдає шкоду роботі ЗСУ.

«Це забирає в них дорогоцінний час – добу/дві, які вони ще могли реалізовувати свої військові плани і маневри в умовах непублічності ходу військової операції. Приміром, одночасно з виходом з або заходом в місто реалізовуються паралельно декілька задач. І для їх реалізації важливо це робити в умовах інформаційної тиші. Все, про що можна в цей момент говорити, – говорять офіційні джерела: Генштаб і Міноборони (ми завжди скоординовані інформаційно)», – підкреслила Ганна Маляр.

Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштаба почасти зриває військові операції – як це було вчора і позавчора щодо Сєверодонецька. Коли просто не дали ЗСУ доробити заплановане.

Нагадаємо, раніше заступниця Міністра оборони надала роз’яснення, як писати про лікувальні заклади у час війни: рекомендації для представників ЗМІ.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.