21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Долучайтеся до донорства — це інвестиція у ваш власний порятунок та турбота про близьких

Станом на 8 січня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

«Знову страшний і важкий ранок в Україні — Запоріжжя, Кривий Ріг, Хмельницький, Зміїв, Харків… Давно немає жодних ілюзій щодо росіян — ми маємо завжди бути готовими до ударів по цивільних об’єктах і житлових будинках. Зокрема, здавати кров. Коли поранених привозять до лікарні, запаси компонентів крові вже мають бути сформовані. Долучайтеся до донорства — це інвестиція у ваш власний порятунок та турбота про близьких», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Цього тижня особливо потрібні донори крові таких груп:

Київ: всі групи крові

Вінниця: всі групи крові

Дніпро: всі групи крові

Миколаїв: всі групи крові

Кропивницький: всі групи крові

Харків: всі групи крові

Херсон: 2-, 3-, 4-

Івано-Франківськ: 1-, 2-, 3-, 4-

Запоріжжя: 1-, 2-, 3-, 4-

Чернігів: 3+, 4+

Львів: 1-, 2-, 3+/-, 4+/-

Луцьк: 4-

Одеса:

– Обл. станція переливання: всі групи крові

– Обл.дит.лікарня: 1+/-, 2+/-, 3-, 4+/-

Як здати кров?

Зареєструйтеся на сайті ДонорUA, заповніть свої дані та заплануйте донацію на зручний день у календарі в особистому кабінеті. Якщо центр крові у вашому місті співпрацює з платформою ДонорUA, ви будете адресно отримувати сповіщення, коли знадобиться саме ваша кров.

Ознайомтеся з переліком тимчасових і абсолютних протипоказань, аби знати, чи можна вам бути донором, а також правильно підготуйтеся до донації.

Після процедури завантажте довідку про донацію в особистому кабінеті, аби скористатися бонусами для донорів.

ДонорUA запрошує центри крові до співпраці. Платформа щотижня інформує населення про потреби у крові в містах, які надали відповідні дані, координує донорів та допомагає закривати запити окремих реципієнтів. Працівники центрів крові отримують безкоштовний доступ до панелі керування та технічну підтримку, аби зручно організовувати роботу та підтримувати стабільний запас крові. Детальніше — за посиланням.

Кожна третя людина хоча би раз у житті потребує переливання крові. Після повномасштабного вторгнення рф потреби у крові по Україні зросли на 60%, але і до цього 2/3 пацієнтів не отримували її вчасно або взагалі. Одна донація крові здатна врятувати три життя, й абсолютна більшість повнолітніх людей можуть бути донорами. Долучайтеся — ваша кров переможе!

Якщо ж ви не можете здавати кров, або бажаєте активніше брати участь у донорському русі, ви можете стати волонтером ДонорUA, або ж підтримати організацію фінансово. Кошти потрібні зокрема для перевезення крові до фронту, а також для проведення виїзних донацій та інших заходів для залучення нових донорів.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.